Зарядка до iPhone: як обрати найкраще обладнання

Тенденція повсюдного мінімалізму також вплинула на виробників телефонів. Apple зробила крок, про який говорили давно. Йдеться про відсутність зарядного пристрою в останніх пристроях бренду. Коробки також будуть худнути за допомогою усунення навушників. Зарядка до айфону — це необхідний пристрій. Як обрати та купити необхідне обладнання?

iPhone 12, iPhone 12 PRO, iPhone 12 PRO MAX та значно менша версія цього нового флагмана — iPhone 12 MINI. Усі згадані телефони з гордістю були представлені світу Apple під час презентації. З гордістю було оголошено про рішення виключити з коробки додаткові аксесуари, необхідні для використання телефону. Тож слід з’ясувати, що саме можна знайти в кожному пакеті нового iPhone, і що доведеться купувати окремо.

Аксесуари

IPhone 12-довгоочікуваний телефон, скромне упакування якого викликає багато суперечок. Як пояснила Apple, відсутність блоку живлення зменшує розмір коробки. Це означає, що на відсоток для транспортування поміститься ще 70 відсотків пристроїв. Виробник стверджує, що таким чином, за значно нижчою вартістю, можна буде доставити покупцям набагато більшу кількість телефонів. Менші коробки також дозволяють Apple скоротити щорічні викиди вуглекислого газу на 2 мільйони тонн. Тут можна сказати багато про транспортні витрати, адже вони останні роки вважаються одними з найбільш шкідливих для навколишнього середовища.

У кожній коробці, крім нового телефону, можна знайти лише кабель USB-C до Lightning. Звучить загадково? Це не обов’язково! Кабель USB-C — це кабель з наконечником, знайомий більшості користувачів телефонів. Протягом багатьох років він став основним роз’ємом для телефонів з швидкою зарядкою. Lightning — це спеціальний роз’єм від Apple, який дозволяє підключити кабель до iPhone. Тож кабель USB-C-Lightning означає, що це кабель для зв’язку роз’єму USB-C з іншим роз’ємом типу Lightning.

До чого ми можемо підключити роз’єм USB-C?

Наприклад, для Macbook — ноутбука від Apple — того ж виробника, що і розглянуті iPhone. Однак, якщо користувач не хоче або не може заряджати телефон, під’єднавши його до ноутбука Apple, слід купити додаткове обладнання. І тут є кілька можливостей — першим і найпростішим буде придбання традиційної зарядки.

Інший варіант — зарядити телефон завдяки роз’єму USB-C, який також підходить для інших комп’ютерів — не тільки для Macbook. Хоча старі роз’єми все ще є більш поширеними, варто перевірити, чи у комп’ютері немає такого порту, що заощадить додаткові витрати на адаптери.

Швидка зарядка за трохи вищою ціною?

Якщо говорити про швидкість зарядки, обіцяну виробником, у цій угоді є лише один пункт дрібним шрифтом. Щоб телефон зарядив 50% акумулятора за 30 хвилин, потрібно купити відповідний зарядний пристрій з більшою потужністю, ніж зазвичай порт USB-C. І хоча зарядні пристрої 18 Вт повільно відходять у минуле, вони все ще широко використовуються, тому, купуючи нове обладнання для iPhone, варто переконатися, що обрано пристрій, який забезпечує необхідну потужність 20 Вт.

Незважаючи на те, що зміна політики компанії може здатися новаторською та ризикованою, це, безумовно, не збентежить багатьох шанувальників бренду.

Оцените статью
Getgadget
Добавить комментарий

Adblock
detector